Yups

Zawsze razem – to motto, które przyświeca istnieniu marki Yups To jedyna marka w Polsce stworzona dla matki i córki. W sklepach Yups każda z nich znajdzie coś modnego dla siebie.

Sklepy Yups upodobały sobie zarówno młode dziewczyny jak i ich mamy. Dzisiejsza matka to kobieta, która potrafi pogodzić wiele ról, przed jakimi stawia ją życie. Pomimo wielu obowiązków dba o siebie i swój wygląd. Robienie zakupów odzieżowych traktuje jak odpoczynek, a nowy kupiony drobiazg, podkreślający jej kobiecość dodaje jej energii do stawiania czoła kolejnym wyzwaniom. Uwielbia zakupy z dorastającą córką, która wielokrotnie przekonała ją do modnych, a czasem nawet odważnych ubrań. Dzięki córce jest zawsze na bieżąco z modnymi trendami.

Nastolatka z przyjemnością towarzyszy mamie w zakupach, zawsze uda się jej namówić mamę na coś nowego dla siebie. Obie upodobały sobie właśnie salony Yups, w których mama znajduje klasyczne spodnie i koszule, a nastolatka sportowe bawełniane bluzki z nadrukami i leginsy w najmodniejszych wzorach i kolorach. Razem więc zarówno mama jak i córka bawią się modą, wspaniale spędzając przy tym czas. Obecnie na rynku odzieżowym Yups jest jedyną marką, w której zarówno jedna jak i druga znajdą coś interesującego dla siebie. Yups to salon odzieżowy, w którym matka i córka mogą być zawsze razem.

Odwiedź oficjalną stronę sieci Yups na www yups.pl. Prezentujemy tam naszą aktualną kolekcję, a także dajemy możliwość zakupów online w naszym sklepie internetowym. Zostań też naszym fanem na fanpage Yups! a na bieżąco będziemy informowali Cię o nowinkach dotyczących naszej marki.

Yups  WeLoveYups na FB

Jeżeli podoba ci się nasz pomysł poczytaj więcej informacji na ten temat otwarcia sklepu pod marką Yups w zakładce Franczyza.